Welke zweefvlieg - 1
Deze zweefvlieg zag ik op 10-06-2019 in onze tuin in Dordrecht.Lastig met die gele ruggen. Is dit soms een Gele kommazweefvlieg?
Deze zweefvlieg zag ik op 10-06-2019 in onze tuin in Dordrecht.Lastig met die gele ruggen. Is dit soms een Gele kommazweefvlieg?
Veel zwammen op en in een ingestorte beuk. Op een breukvlak vond ik dit fenomeen. Het materiaal is hard en je pulkt het niet makkelijk uit. Wat is dit?
Mijn vraag is of het een raaf of een kraai. Zuidlaardermeer gebied.
Geert
Koekkoekbloem denk ik maar nu al in bloei, kant van een sloot rand van bosje hoogezand.
Geert.
Ik heb een vraag ingediend voor de naam van een paddenstoel maar de foto wordt niet geladen, zodat niemand kan zien over welke paddenstoel ik het heb. Nog maar een poging dus.... ....
Op de afgelopen warme donderdag heb ik deze vlieg gefotografeerd tegen de muur van een flat, in de stad Landgraaf, Zuid Limburg. Ik kom, niet uit de naam want dambordvlieg of grijze vleesvlieg is het toch niet? Ik had de macrolens niet bij me en heb helaas geen betere foto
Op donderdag 16 januari jl. fotografeerde ik deze paddenstoel. Het lijkt een narcisamaniet, maar dat zou eigenlijk niet kunnen omdat de vroegste waarnemingen ergens in april zijn (?). Benieuwd naar reacties v.w.b. de naam.vr.groet, Tiny van der Meer (meerti)
Aan welke criteria`s moet een foto voldoen om te worden gebruikt om te worden gebruikt als cover van de vroege vogels nieuwsbrief .
Bosje hoogezand rondjes 1 tot 2 mm groot lengte 3cm weten jullie de naam van deze soort.
Geert.