weidebloempje
Weet iemand hoe dit plantje heet? Het is net zo groot als de margrietjes en boterbloemetjes waar hij tussen stond.
Weet iemand hoe dit plantje heet? Het is net zo groot als de margrietjes en boterbloemetjes waar hij tussen stond.
Deze zitten op afgezaagde loofboom, grijs/blauwe bovenkant, van 5 tot ruim 10 cm breed. Onderkant licht bruin, volgens mijn waarneming met doolhof structuur. Plaats: Stadtkyll Duitsland, Eiffel.
ik twijfel omdat ze redelijk bolle(ronde) vorm hebben voor een elfenbank denk ik.
Is dit een rat, beverrat of bever zie staart?
Geplaats door henkwijgerse op 09 mei 2016
Mochten jullie dat willen dan dan is dit de plek om keuvelen (ook wel chatten genoemd) zonder dat het meteen een discussie hoeft te worden of een vraag beantwoord moet worden.
Ooit gestart door bezoeker Coco en zij zei hierover: "Velen van ons zijn al ouder en hebben al zoveel beleefd...
Dit 'rupsennest' trof ik gister aan in een dode boom. Er zaten er nog veel meer in. Ben aan het zoeken gegaan in boeken en kwam tot de voorzichtige conclusie dat dit rupsen van de sint jans vlinder zijn, maar wil graag zekerheid.
Welk bijtje is dit? Op de tafel buiten zag ik een worstelend bijtje dacht ik.
Maar beter bekeken lijkt het heel iets anders.
Geplaatst door MarijkeS op 29 mei 2016
Wat is de functie van de rode kopjes van pulletjes? Lijkt mij juist dat ze door die opvallende kleur meer opvallen en dus makkelijker prooi voor anderen. Of zijn ze zo beter herkenbaar voor de ouders. Of?
Geplaatst door Anne-Rie op 29 mei 2016 op het oude forum.
Deze foto heb ik een aantal weken geleden gemaakt, alleen twijfel ik over de soort. Ik denk zelf aan een Balkankwikstaart gezien de gitzwarte kop.
Ik heb eigenlijk geen idee waarom deze vogel de bijnaam putter heeft gekregen. Oorspronkelijk een distelvink. Weet iemand waarom?