uploaden
Waarom denkt vroege vogels dat de website weer goed werkt.Gisteren kreeg ik er weer geen enkele foto op en vandaag 4 pogingen, waar van er slechts 1 is gelukt, dat was de eerste. Daarna weer steeds foutmeldingen
Waarom denkt vroege vogels dat de website weer goed werkt.Gisteren kreeg ik er weer geen enkele foto op en vandaag 4 pogingen, waar van er slechts 1 is gelukt, dat was de eerste. Daarna weer steeds foutmeldingen
welke nachtvlinder is dit? ik vond hem vanmiddag dood in mijn voor tuintje
Kan ik ook een filmpje insturen?
Deze buizerd trok een insect uit de hooiberg en at hem smakelijk op. Gezien de erg bevederde poten vermoed ik dat het een ruigpoot buizerd is. Klopt dit?Foto is genomen in Rosmalen op 2 november.Ik zet als reactie nog een foto.
Ik denk een krekel maar weet het niet zeker, kunnen jullie mij helpen het maakt een brommen geluid 13 mm groot en lijkt gewond te zijn.
Geert.
Het is een flinke pad maar krijg via waarneming.nl geen goed antwoord. Wij wonen op Champ d'Icare in ZW Frankrijk
Op het grindpad naar mijn huis (in de bossen bij Zeist) lag vanmorgen deze ietwat verregende bolus. Ter grootte van die van een middelgrote hond.Het lijken allemaal kleine bolletjes en er zitten wat haren tussen.Wie heeft een idee van welk dier dit kan zijn?
deze nachtvlinder bij de lamp van mijn voordeur aangetroffen (west-brabant); afmeting met vleugels gespreid ca. 3,5 cm; iemand enig idee welk soort het hier betreft?
Deze paddenstoel doet me sterk aan een stropharia denken, maar welke paddenstoel kan dit zijn, omdat er maar één stond, heb ik geen info over sporen of plaatjes.