Forum

Nieuwste vragen

Door linken

Als ik op een naam klik van een vv die op mijn foto heeft gereageerd gebeurd er niets, verder zie ik ook geen zoekvenster waar ik bepaalde personen kan zoeken??

Inloggegevens

Gisteravond stond er inplaats van Hennepen opeens daksaya rechts bovenaan, zijn onze inloggegevens wel veilig?
Het is geen fijne gedachte dat deze gegevens 'op straat' kunnen belanden.

Ook moet ik telkens opnieuw inloggen, ook als ik al op de site ben en naar een ander onderwe...

De nieuwe site

Waar vind ik een uitleg over de nieuwe site ?
Iedere keer dat ik een reactie post kom ik weer bij het begin van alle foto's en moet ik weer elke blz. doorworstelen.

Problemen met uploaden

Waarom kan ik sinds half zeven niet meer uploaden?
Een foto is gelukt, daarna melding 503
Na mijn laatste foto zijn er nog wel een paar foto's geupload door anderen, nu lukt het mij opnieuw niet! Ik week met een iPad.
Start problemen?
Ik ervaar het als dezelfde problemen ...

Waardeloos.

Geen vraag maar opmerking.
Ik ben gewoon ingelogd maar kan met mijn PC geen foto's uploaden...
Morgen nog maar eens proberen en anders is het jammer maar dan plaats ik ze wel ergens anders.

Geen vraag maar opmerking

Het uploaden is veranderd, misschien een beetje sneller, maar na zo'n vier foto's blijf ik het vreemd vinden eerst een titel en omschrijving in te moeten vullen en pas als laatste de foto te kiezen.
Je kiest een foto uit een aantal foto's die op je PC of iPad staan en zodra ik die gekozen heb...

Podcast Vroege Vogels

Sinds 20 maart 2016 kan ik geen afleveringen meer downloaden van de podcast VARA Vroege Vogels Radio
Moet ik iets veranderen of worden er geen afleveringen meer verzonden?
Doe ik iets verkeerd?
Kortom wat is er aan de hand en kan ik dit zelf herstellen
groeten Ella van Zundert

Nieuwe site

ik word er niet vrolijk van. Iets nieuws is altijd wennen, maar ik vind hem veel te veel vanuit de zender opgezet en niet vanuit de gebruiker gedacht. Absoluut niet intuïtief in het gebruik.
Joost