larve ? tjerknawijn Geplaatst op 23-06-2017 om 18:55 Deel op Facebook Deel op Twitter Aangetroffen in een heidegebied met struikhei, dophei en pijpenstrootje (Dwingelderveld). Ik heb geen idee van de naam. Waargenomen op 15 juni.
tjerknawijn Geplaatst op 23-06-2017 om 20:01 In ieder geval bedankt goor je (snelle) reactie, jeanette! Ik wacht een mogelijke reactie van Arp af.
jeanette Geplaatst op 23-06-2017 om 19:58 Hier kom ik even niet goed uit. Het lijkt me iets van een lieveheersbeestje...een pop...die witte kleur...ik kom er niet goed uit.Wacht maar even op een reactie van Arp. Die heeft veel onderzoek naar deze beestjes gedaan.
Log in om te reageren
InloggenNog geen account? Registreer je nu
Reacties (13)
In ieder geval bedankt goor je (snelle) reactie, jeanette!
Ik wacht een mogelijke reactie van Arp af.
Hier kom ik even niet goed uit. Het lijkt me iets van een lieveheersbeestje...een pop...die witte kleur...ik kom er niet goed uit.
Wacht maar even op een reactie van Arp. Die heeft veel onderzoek naar deze beestjes gedaan.
Hierbij nog een foto.
Voor de duidelijkheid voeg ik nog twee foto's toe.