Een plant uit de wolfsmelkfamilie? roelbotter Geplaatst op 06-08-2016 om 23:15 Deel op Facebook Deel op Twitter Dit plantje trof ik aan in een van de de uiterwaarden langs de Lek. Het lijkt me een wolfsmelksoort, maar welke? Er blijken veel soorten te zijn.
roelbotter Geplaatst op 07-08-2016 om 00:10 Dankjewel Jeanette. Ik vond hem in Thieme's Atlas wilde bloemen van Bob Gibbons en Peter Brough.
roelbotter Geplaatst op 07-08-2016 om 00:08 Dankjewel Jeanette. Ik vond hem in Thieme's Atlas wilde bloemen van Bob Gibbons en Peter Brough.
jeanette Geplaatst op 06-08-2016 om 23:28 Waar heb je geprobeerd achter de juiste naam te komen, Roel? Als je verder zou zoeken op Euphorbia, had je hem waarschijnlijk wel gevonden.... Vermoedelijk Heksenmelk - Euphorbia esula . http://waarneming.nl/soort/info/6771
Log in om te reageren
InloggenNog geen account? Registreer je nu
Reacties (3)
Ik vond hem in Thieme's Atlas wilde bloemen van Bob Gibbons en Peter Brough.
Ik vond hem in Thieme's Atlas wilde bloemen van Bob Gibbons en Peter Brough.
Vermoedelijk Heksenmelk - Euphorbia esula .
http://waarneming.nl/soort/info/6771