BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Schoenen versleten na 1x dragen

Bijdrage door gebruiker
25-04-2014
91 keer bekeken
18 reacties
Begin april kocht ik voor mijn zoontje (2,5 jaar) nieuwe schoenen van 80 euro. Twee weken na data kreeg hij ze voor het eerst aan, omdat het eerder het weer niet voor was. Toen ik ze 's avond uit wilde doen zag ik dat de neus van de schoenen helemaal versleten waren, zo erg dat de neus bijna weg was!

Op mijn eerstvolgende vrije dag ging ik naar de winkel. De mevrouw die over de klachten gaat was niet aanwezig dus ik moest de volgende dag even terugkomen. Zo gezegd, zo gedaan. Ze zou de schoenen opsturen want ze wist niet goed wat ze hier mee moest doen.. (Hoezo niet???? Dit kan toch niet na 1 dag!!)

Na een week, vandaag, belde ik naar de winkel hoe het met mijn schoenen gaat. Ze hadden er nog niks van gehoord, dus ze ging even bellen naar het hoofdkantoor. Vijf minuten laten werd ik teruggebeld met de mededeling dat ik ze niet vergoed kreeg want:

1. Wie zegt dat ze echt maar 1 dag gedragen zijn (aankoopbon zat erbij, dus ouder dan 2 weken zijn ze echt niet)
2. Kinderen spelen nou eenmaal, schuren over tegels, met voeten over de grond op fiets etc etc. Dit valt niet onder een fabrieksfout.

Dat ze nog geen maand oud zijn, daar werd niet naar gekeken. Ik werd laaiend aan de telefoon! Ik betaal verdorie 80 euro en verwacht toch zeker meer dan dit. Dan kan ik beter schoenen van 20 euro kopen.

Ik heb het telefoonnummer gevraagd van het hoofdkantoor en van de man die deze klacht heeft behandeld. Hij praat niet met klanten, dus is onze klacht aangenomen en we worden maandag teruggebeld door een vrouw die onze klacht opnieuw gaat bekijken.
Ik heb ook al een mail gestuurd naar het merk van de schoenen, zeg maar.

Ik ben heel benieuwd naar jullie reacties en of jullie weten welke stappen ik nog zou kunnen zetten als ze echt niet vergoed gaan worden.

De schoenen kan ik echter pas op zijn vroegst dinsdag in de winkel ophalen, eerder worden ze niet terug gestuurd!
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.