BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

vergoeding bril door reisverzekering

Bijdrage door gebruiker
04-09-2011
7 reacties
Op 2 augustus jl. ben ik tijdens onze vakantie gevallen. Als gevolg van deze val was mijn zonnebril (met Varilux glazen) beschadigd, mijn neus gebroken, mijn lip zwaar beschadigd, dikke knieën en een gekneusde enkel. Mijn man was erg geschrokken en heeft onze zoon gebeld met de vraag of hij bij de reisverzekering wilde informeren of de reparatie van de bril door hen zou worden vergoed. Onze zoon belde daarna terug met de mededeling dat hij de schade had gemeld en hem was meegedeeld dat de bril in zijn geheel zou worden vergoed, tenzij de bril ouder dan een jaar was, dan zou er 20% zelf betaald moeten worden. Dat was alles, hij heeft het voor de zekerheid twee keer gevraagd, hij wilde ons een duidelijk en glashelder antwoord geven. Naar aanleiding van deze mededeling hebben wij de bril laten repareren, hij was nog maar net een jaar oud.
Bij terugkomst in Nederland heb ik Interpolis (onze verzekeringsmaatschappij) gebeld en gevraagd welke acties wij dienden te ondernemen (opsturen van de rekening? opsturen van de oude brillenglazen?) teneinde de vergoeding te ontvangen. Het ging om een flink bedrag, te weten CHF 1.320,--. Tijdens dit telefoongesprek werd mij meegedeeld dat er slechts een bedrag van € 250,-- als maximum werd uitgekeerd. Daar schrok ik toch wel behoorlijk van. Tijdens het telefoongesprek tussen onze zoon en Interpolis is er nimmer gesproken over een maximumbedrag van € 250,--. Als ik dit namelijk had geweten had ik de bril nog niet laten repareren, maar een half jaar of een jaar gewacht. Ik heb nu een klacht geformuleerd en zal deze vandaag naar Interpolis zenden. Ik wilde namelijk eerst grotendeels hersteld zijn van voornoemde val.

Overigens kon de dame die mijn zoon aan de telefoon had, zich het gesprek wel herinneren maar ze kon zich niet meer herinneren of het maximumbedrag van € 250,-- door haar was genoemd.
Is het niet zo dat telefoongesprekken worden opgenomen bij verzekeringsmaatschappijen? Alsdan zou het toch makkelijk terug te vinden moeten zijn.

Graag verneem ik van u.

Met vriendelijke groeten,
Gerda
[Edit redactie]

PS, Mocht u nog meer informatie nodig hebben, dan hoor ik dat graag van u.
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.