BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Ziggo - Een totale administratieve Chaos

Bijdrage door gebruiker
24-01-2010
24 reacties
Sinds 11 augustus 2009 zijn wij abonnee bij Ziggo en wij ervaren bij dit bedrijf niets anders dan een totale administratieve chaos alsmede een puur incompetente en langs elkaar heen werkende klantenservice.

Ter informatie: wij hebben een Alles in 1 Extra pakket. Op zichzelf zijn wij over dit pakket redelijk tevreden, alleen is de met veel tamtam aangekondigde snelheidsverhoging voor internet van 50 naar 80 Mbs ineens zonder ook maar enige kennisgeving in de doofpot gestopt. Onbehoorlijk dat abonnees daar niet netjes over geïnformeerd zijn.

Onze kritiek richt zich vooral op de totale administratieve chaos welke bij Ziggo heerst en het niet fatsoenlijk beantwoorden van aangetekende brieven welke aan de directeur klantenservice van Ziggo persoonlijk worden gestuurd.

Ons geval: bij het afsluiten van het abonnement hadden wij enige aanvullende pakketten zoals b.v. Film1 en extra digitale themapakketten besteld. Omdat wij dat na korte tijd anders wilden hadden wij half oktober 2009 hierover aan Ziggo een aangetekende wijzingsbrief (m.i.v. 30 november 2009) gestuurd, deze werd trouwens zowaar ook nog schriftelijk bevestigd. Even nog ter informatie, bij Ziggo geldt voor abonnementen en onderdelen een opzegtermijn van 1 maand.

Echter, bij het inzien van de rekening over december zagen wij dat opgezegde onderdelen gewoon weer in rekening werden gebracht. Na een telefoontje met de klantenservice werden voor de teveel berekende zaken 2 creditnota's gemaakt waarmee e.e.a. weer in orde leek.

Wat schetst echter onze verbazing? Voor de rekening van januari 2010 werden genoemde onderdelen opnieuw gefactureerd. Op 27 december 2009 hebben wij hierover een aangetekende brief naar de directeur van de klantenservice van Ziggo gestuurd. Tot op heden geen reactie ontvangen.

Afgelopen vrijdag zagen wij dat voor de rekening over februari 2010 opnieuw de al per 30 november 2009 opgezegde onderdelen wederom in rekening worden gebracht. Om dol van te worden.

Naar aanleiding daarvan hebben wij thans Ziggo per aangtekende brief een ultimatum gesteld. Of men maakt de zaak nu binnen 10 dagen geheel in orde, zoniet dan stappen wij naar de Geschillencommissie.

Onze conclusie, mede na talloze andere incidenten welke wij met Ziggo hebben meegemaakt: het is bij Ziggo een totale administratieve chaos, de klantenservice is incompetent en men werkt daar totaal langs elkaar heen. Wat alles echter nog erger maakt is het feit dat de rotte appels al bij de top van Ziggo zitten. Men heeft daar niet het fatsoen om aangetekende en aan hen persoonlijk gerichte brieven te beantwoorden.

Daarom is het niet zo gek dat bij de laatste Radar uitzending over Ziggo het publiek spontaan begon te joelen toen 3 directieleden e.e.a. probeerden te bagatiliseren. Wij zijn nog geen 6 maanden abonnee en hebben inmiddels 6 aangetetekende brieven geschreven en inmiddels vele tientallen telefoontjes gepleegd. Alles zonder ook maar enig resultaat.

Met een snelle internetverbinding van 50 Mbs heeft Ziggo het monopoly in onze regio, er is helaas geen ander gelijkwaardig alternatief, anders waren wij allang weg bij Ziggo geweest.

Hoe heeft de NMa het samengaan van Ziggo, @Home en Multikabel kunnen goedkeuren. Een samengaan van 3 bedrijven waarvan het functioneren van 2 daarvan al ter discussie stond. Daarom is de politiek mede verantwoordelijk voor deze verwerpelijk gang van zaken bij Ziggo en men doet daar niets aan.

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.