BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Telfort abonnement

Bijdrage door gebruiker
13-10-2013
5 reacties
Hallo,

Ik heb twee mobiele abonnementen op naam staan. In juli mocht ik beide abonnement verlengen. Dit heb ik telefonisch gedaan. Hierbij is ook een korting besproken van €50,- per abonnement. Vanaf dat telefoontje is er nog maar weinig goed gegaan. Ik heb diverse malen telefonisch contact gehad wat na ongeveer 1 maand resulteerde in het kunnen verlengen van 1 van de 2 abonnementen. Het andere abonnement kon nog steeds niet verlengd worden door onduidelijke reden. Het kwam door hun systeem werd mij verteld. Het enige wat vervolgens gezegd werd was "bel volgende week maar terug".
Uiteindelijk een klachtenbrief gestuurd waar ik op 2 september een ontvangstbevestiging kreeg met de toezegging dat er binnen 10 werkdagen een reactie zou komen. Vervolgens 3 weken later gebeld omdat er geen reactie kwam. De toezegging gekregen dat de brief met spoed behandeld zou worden. Nu weer 3 weken verder en geen reactie en nog steeds niet kunnen verlengen, daarbij ook nog steeds de €50,- voor het abonnement niet ontvangen.
Ik vind dat Telfort zeer slecht gehandeld heeft en wil dus overstappen naar een andere aanbieder. Uiteraard wil ik geen kosten betalen om mijn abonnement af te kopen. Kan ik mijn abonnement opzeggen zonder dat ik daarvoor kosten hoef te betalen?
Alvast bedankt.
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.