BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Verkeerde bank seats and sofa

Bijdrage door gebruiker
05-10-2016
11 reacties
Seats and sofa...
op 5-5-2016 heb ik een bank besteld met een electrische relax systeem. OP 24-09-2016 hebben zij mij een bank geleverd met handmatige relax systemen erin. Ik heb gebeld met Seats And Sofa gebeld op 26-09-2016 Ze hebben intern een fout gemaakt en niet vermeld dat het om electrische relax systeem gaat op de bestelling en de factuur. Nu zegt men dat ze geleverd hebben wat er op de factuur staat, echter dit is niet wat ik besteld hebt. Na een week wachten en bellen. krijg ik de mededeling dat ik als compensatie 125EUR terug kan krijgen. Ze zeggen dat er verder geen ander optie is.
Hoe kan ik dit nu oppakken?
Ik wil graag de bank hebben die ik besteld hebt hebben of minimaal een vergoeding van 250EUR per ontbrekende relax systeem terug ontvangen als compensatie.
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.