BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

STOM geweest...... TopTicket... iemand een idee hoe geld terug te krijgen

Bijdrage door gebruiker
11-11-2016
145 keer bekeken
4 reacties
Jaaa jaaa ik weet het, even onbedachtzaam en in gedachten had ik ticketbox. maar toen ik Topticket zag staan dacht ik, oh ja dat was de naam. jaaa STOM. maar nu kaartjes besteld en natuurlijk veel te duur en maar afwachten of ik ze wel ga krijgen...... is er echt geen escape????? is er een mogelijkhied het geld terug te boeken? terug te vorderen? ( theaterkaartjes)
want ik ga niet afwachten of de kaartjes OKE zijn en of wel worden toegezonden, ik heb nu via de goede weg alsnog goede kaartjes gekocht.... *zucht*

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.