BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

vervangen VR-ketel door HR-ketel

Bijdrage door gebruiker
14-03-2008
3 reacties

Hallo,

Graag aandacht voor het volgende. Mijn verhuurder wil de huidige VR-ketel vervangen door een HR-ketel. De huidige ketel is zowiezo aan vervanging toe omdat deze al meer dan 20 jaar in de woning aanwezig is.

Echter is de verhuurder niet van plan deze gratis te vervangen. Na het plaatsen van de HR-ketel zal de netto huur verhoogd worden met € 2,80 per maand. En daarnaast worden er nog eens kosten voor het onderhoud in rekening gebracht van € 3,80 per maand.

Ik zou aan de expers willen vragen hoe hier mee om te gaan?

Ik voel mij een beetje machteloos en in het hoekje gedrukt. En heb beetje het gevoel dat ik wordt uitgemolken door de verhuurder. Ik heb per 1 juli al een flinke huurverhoging betaald!

Enerzijds wil ik graag een zuinige ketel zodat mijn verbruik bij de Nuon minder zullen worden,want met mijn huidige ketel heb ik nu al een paar jaar achter elkaar een gigantische eindafrekening dat resulteert tot een terug betaling.

Wat kan ik nu het beste doen???

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.