BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Tegels verkeerd gelegd

Bijdrage door gebruiker
09-05-2010
52 keer bekeken
14 reacties
Wij zijn onze badkamer aan het verbouwen. Gisteren waren de tegels gezet. De vloertegel is grijs en vierkant. Deze wordt zowel op de vloer als op een deel van de muur geplaatst.

De tegel lijkt natuursteen en heeft een patroon in 1 richting. De aannemer heeft dit niet gezien en heeft de tegels willekeurig geplaatst. Hierdoor is het patroon dan weer horizontaal, dan weer vertikaal, wat een heel rommelig en lelijk effect is. Wij hebben juist gekozen voor een ontzettend strakke moderne badkamer en dit verpest voor ons het hele beeld.

Zelf hadden we van tevoren niet gezien dat dit patroon in de tegels zat. In de tegelwinkel waren de tegels gewoon netjes allemaal op dezelfde wijze gemonteerd en dan is het een rustig beeld. Maar zodra we de badkamer inliepen viel het ons meteen op omdat het nu geen rustig beeld meer is. Wij vinden dus dat de aannemer dit had moeten zien.

De tegels zijn inmdidels allemaal gemonteerd maar wij zijn dus niet tevreden over het resultaat. Mijn vraag is, wat zijn nu onze opties? Kunnen we van de aannemer eisen dat hij de tegels opnieuw monteert?
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.