BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Opheffen NUON meterstandensite

Bijdrage door gebruiker
04-10-2011
4 reacties
Ik kom er tot mijn schrik vandaag achter dat nuon is gestopt met de site waarop je je meterstanden kon invoeren en zo je energieverbruik kon monitoren en wellicht kon verlagen.

Navraag bij Nuon leert me dat men verder geen kosten wilde maken om deze site te onderhouden en daarom is gestopt. Op zich kan ik dit begrijpen maar door dit van de één op andere dag en zonder vooraankondiging te doen dupeert men duizenden klanten die trouw hun meterstanden bijhielden om tot besparingen te komen van hun energieverbruik. Je bent in één klap al je historische gegevens kwijt.
Het gebruik van deze site werd mij notabene in 2009 geadviseerd door nuon om meer inzicht te krijgen in ons verbruik en om te besparen.

Ik ben benieuwd of er meer mensen zijn die, net als ik, de dupe zijn van deze kortzichtige en schandalige aktie van NUON.
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.