BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

BLOKKER roest vrije messen zogenaamd maar roesten wel?

Bijdrage door gebruiker
25-06-2010
19 reacties
Beste Kassa hieronder mijn verhaal, ik heb nog zelf gebeld en kreeg een onbeschofte medewerker aan de telefoon die alles behalve klantvriendelijk is, en die zei mij dat ze er niks mee gaan doen, dus je koopt een roestvrije mes en je bent het bonnetje kwijt, je ziet roest en kan geen verhaal meer halen zonder de bon, terwijl je zelf moet afvragen bewaard u van iedere niet electrische artikel de bon als het aankoop bedrag lager is dan 10 euro?

Ps merk mes was handy.

Hier mijn ingediende klacht via hun site:

Beste BLOKKER,
ik heb vorig jaar vlak voor de kerst een mooie roestvrije keuken mes gekocht.

Toen ik met de kerst deze mes gebruikte was ik eerst tevreden er over, tot na ik hem een paar keer had gebruikt.

Ik kwam er na een paar keer te hebben gebruikt er achter dat hij roest plekken vertoonde?

Ik ging zoeken of ik een bonnetje kon vinden, echter bewaard bijna niemand een bonnetje van een kleine aankoop wat niet electrisch is, ik had de bon dus blijkbaar al lang weg gegooid.

Vorige week had ik toen ik een paar andere spullen bij uw filiaal in enkhuizen kocht even navraag gedaan wat ik er mee moest.

De medewerkster van deze winkel gaf mij een nieuwe en vertelde dat het met een poetsmiddeltje het wel weg ging en liet dit ook zien.

Ik kreeg toen een nieuwe mee en deze had binnen 1 week na 3 keer gebruik ook weer roest vlekken en meer dan die andere?

Ik wilde dit vandaag terug brengen en wilde een andere artikel of geld terug, dit wilde de medewerkersters die er nu waren niet doen!

Ze hadden het hoofdkantoor gebeld en zonder bon hoeven ze niks te doen!

Terwijl dit merk mes normaal alleen zover ik weet bij jullie word verkocht en er op staat roestvrij!!!!

Ik ben nu erg boos want ik heb zoveel dingen te doen en geen zin in deze onzin gezeik van jullie!

Ik betaal goed geld voor een product en dan hoort die goed te zijn, en anders moet je er niet roestvrij opzetten!

Dus mijn voorstel is nu geld terug of een alternatief een andere artikel met bijbetaling,

Indien u hiermee niks doet ben ik genoodzaakt deze klachten voor te leggen aan instanties die zich hiermee bezig houden!

Ik eis binnen 14 dagen geld terug of een tegoedbon om wat anders inplaats ervan te kopen met eventueele bij betaling.

Datum 25-06-2010

Personeel wilde geen namen geven?

Graag hoor ik of KASSA hier wat mee kan doen en of ik misschien nog iets kan doen?

Mvg,

Dennis
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.