BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Lagere woz taxatie dan op ozb aanslag

Bijdrage door gebruiker
14-06-2017
7 reacties
Afbeelding bij deze post - Lagere woz taxatie dan op ozb aanslag
ik ontvang in febr de aanslag OZB.. er staat dat mijn huis qua WOZ op 231.000 wordt gezet
ik maak bezwaar. dat wordt afgewezen door de gemeente
ik ga in beroep bij de rechtbank.. hierbij laat de gemeente een bureau een taxatierapport opstellen. Dit doen ze om te onderbouwen dat de 231.000 juist is. In het rapport komt de taxateur echter op 229.000 euro uit voor mijn woning (aan de hand van referentieobjecten etc).
In mijn optiek betekent het dat mijn WOZ juridisch gezien sowieso moeten worden bijgesteld... En dat mijn beroep dus gegrond is. Klopt dit?

ik vraag dit omdat de rechtbank er met geen woord over rept en de uitspraak is domweg dat mijn beroep niet gegrond is... De WOZ blijft nu 231.000. Nu moet ik dus weer in hoger beroep wat me 124 euro kost... dit is toch belachelijk?
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.