ik ben voor ruim een ton verder de schulden ingebracht door obin b.v FUTUREPLANGROEP B.V is leidend b.v en heeft meerdere dochter ondernemingen zoals GGN bewind en meerdere bewindinstanties en eigen opleidcentra.
wij spreken hier van schulden mafia zoals ik het zelf graag noem zijn deze instanties overduidelijk corrupt en malafide.
ik ben een groep begonnen op facebook en schrik van mensen hun verhalen, met de gedachte dat niet iedereen even eerlijk is.
deze groep telt momenteel 120 leden, en toevallig hebben zij bijna allemaal dezelfde problemen als ik met obin futureplangroep of andere ondernemeingen van futureplangroep.
zij kochten of namen ook ggn over nadat zij fraude hadden gepleegd en ook clienten hadden benadeeld, voor zo ver ik het heb begrepen van ex clienten van o.a ggn
wat telkens terug komt en wat bij mij ook het geval is en was is dat schulden vaak torenhoog worden en zo goed als onbetaalbaar, deze mensen doen dat bewust om je zo lang mogelijk client te houden.
valsheid in geschrift, leugens, valse beloftes vooral mondeling, assistent bewindvoerders mensen zonder preffesionele kennis of ervaring behandelen dossiers, bewindvoerders zie je en hoor je niet, je ziet alleen de jaar overzichten waar even 20.000 euro meer schuld bij staat HOE DAN denk je....
ik weet niet waar ik moet beginnen, kassa, tros opgelicht, alberto stegenman, de onbudsman, sociaal raadslieden.
geen enkele advocaat die ik heb gesproken wilt me helpen tenzij ik 200-250 euro per uur kan betalen.
ik ben op zoek naar meer gedupeerden, mijn groep heet wij staan op tegen malafide bewindvoering
!!!