BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Auto gekocht via garage die een auto verkocht uit opdracht van een klant

Bijdrage door gebruiker
14-10-2016
10 reacties
Ik heb afgelopen dinsdag in de avond een bezichting gedaan van een auto, het was aardig donker bij de garage op het terein. De verkoper heeft mij niet op twee grote deuken in de auto (aan de bovenkant bij de portier) twee butjes en 1 sterretje in het raam tevens dat er twee peuk gaten zaten in de stof van de auto. Dit was niet opvalled of zichtbaar gezien het aardig donker was (bezichtiging was om 19 uur). Na het ophalen van de auto en thuis verdere inspectie van de auto ben ik achter aan aantal punten gekomen (ook tijdens het rijden).
- Zij spiegels zit nieuwe lak op ? er is iets mee gebeurd - Stoelverwarming aan de bestuurders kant werkt niet - Gat in de achterbank, gat in de stoel van de bestuurder - Twee beste deuken waarvan bij het uitdeuken ze opnieuw gespoten moeten worden - Dashboard crash (midden paneel waar navigatie etc op zit), lichten werken dan niet meer auto moet uit en weer aan dan werken ze

Ik heb gebeld met de betreffende garage en gevraagd hoe nu verder, ze zouden even overleggen. Vervolgens word ik niet teruggebeld en moet ik er zelf achteraan en krijg simpel te horen, we hebben de auto in opdracht van een klant verkocht,wewisten niet van die beschadigingen anders hadden we je dat wel verteld.

Vedere informatie:
Volkswagen Polo uit 2011, 90duizend km stand kosten 7950 euro

Wat kan ik nu verder doen ?
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.