BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

akte van erfrecht

Bijdrage door gebruiker
12-10-2013
8 reacties
Geachte dames en heren,
Per brief is mij verzocht door de belastingdienst een akte van erfrecht te sturen met kopie trouwboekje en een geldig id.
Mijn man is vijf maanden geleden overleden. We hebben als echtpaar geen testament op laten maken. Bij het Centraal testament register heb ik het bewijs opgevraagd dat er geen testament bestaat. We zijn getrouwd in gemeenschap van goederen. Waarom heeft de belastingdienst zo'n akte nodig, terwijl de banken er niet naar hebben gevraagd? Moet ik hiervoor de belastingtelefoon om hulp vragen?
In afwachting van uw antwoord verblijf ik met vriendelijke groet
Joyce van Schelven Deuning
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.