BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

verkeerd geleverd product

Bijdrage door gebruiker
14-01-2014
14 reacties
Hallo,

Ik heb afgelopen donderdag 8 januari een tv besteld van philips (40PFL3208H/12), die zou de dag erop vrijdag 9 januari binnen komen. Die vrijdag kreeg ik een verkeerd geleverde tv binnen. De Philips 46PFL8008K/12, de pakbon was van een ander persoon. mijn zus (de gene die getekend heeft voor het pakketje heeft de pakbon niet gecontroleerd. Ze wist dat mijn philips tv binnen zou komen, maar niet welke precies.

Nu kwam ik na het werk thuis en zag dat het niet mijn tv was, ik heb er nog aan zitten denken om dit niet te melden, maar dacht erna wat nou als het bij mij gebeurd.. Ik heb de media markt direct gemaild van zus en zo, hoe nu verder? Ook heb ik in het mailtje gezet, dat ik het ''vervangende product'' ook goed vond, aangezien het beter was. Nu (dinsdag 14 januari) heb ik hier nog steeds geen bericht over gehad, ik moet eerlijk zeggen dat ik hier niet echt gecharmeerd van ben. Ik geef zelf aan, hé zus en zo wat moet ik doen, ik heb de tv niet voor niets op internet besteld omdat ik hem de volgende dag in huis wilden hebben. En nu staat de tv in de woonkamer te kijken tot hij uitgepakt word. Nu is mijn vraag, wanneer heb ik recht op dit product? Ik heb bewijs dat ik dit eerlijk gemeld heb en ook asap.

Ik heb namelijk niet voor niets een tv besteld om deze ook te gebruiken.

Graag hoor ik hier op uw antwoord,

Met vriendelijke groet,

Luke Raaijmakers
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.