Mooie ronkende tekst over Apple Premium Reseller Eindhoven (AMac) waar alles zou draaien om Apple. "Hun medewerkers kunnen je helpen bij het kiezen van de Mac of iPad die het best bij jou past en je van onafhankelijk advies voorzien over elk aspect van je aankoop". Bla, bla, bla.
Totdat je er iets koopt en ontdekt dat de prijzen die ze hanteren in een groot aantal gevallen en dat met name voor software sterk afwijken (tot 20% duurder) van die in de online Apple store.
Grote ergernis bij de klant en kletsverhaal verkopen over feit dat zij Apple niet zij, dat zij franchise winkel zijn, dat zij eigen prijsbeleid voeren en dat ze niet gebonden zijn aan Apple prijzen en dat ze peer saldo niets voor me kunnen doen. Had ik maar moeten opletten.
Best zou ik zeggen, maar dan niet de titel Apple Premium Reseller willen voeren en het logo van Apple heel prominent op de gevel en in het logo want dat zet klanten hopeloos op verkeerde been. Mij zien ze er in ieder geval niet meer.
Nee dan doen ze dat bij Mediamarkt een stuk sympathieker, klantvriendelijker en opener. Want als daar iets duurder is als in Apple store krijg je het teveel betaalde zonder omhaal en gemor gewoon terug.