BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Bedrijf raakt harde schijf zoek bij reparatie

Bijdrage door gebruiker
05-04-2009
32 reacties

Ik heb mijn laptop ter reparatie naar een computer bedrijf gebracht. Na anderhalve maand zonder communicatie vanaf hun kant krijg ik te horen als ik zelf bel dat mijn moederbord stuk is. Ik kan wel mijn harde schijf ophalen. Als ik deze ophaal en thuis aansluit blijkt het niet mijn schijf te zijn. Na deze teruggebracht te hebben duurt het nog weer drie dagen voordat ik, als ik zelf weer bel, dat mijn harde schijf is gevonden, maar wel dat hij is gecrasht. Ik kan hem ophalen als ik wil. Dat doe ik ook, maar als ik bij thuiskomst goed kijk is ook dit niet mijn harde schijf. (ander merk en endere grootte) Bij een andere zaak laat ik controleren wat er op stond door gebruik van proffessionele software en wederom blijkt dus idd dat het niet mijn schijf is.

Wat kan ik doen. Ze probeerden me met een andere schijf af te wimpelen en het is niet onwaarschijnlijk dat iemand anders mijn schijf dus heeft met mijn prive gegevens/foto's/enz.

Ik vind het onbeschoft zoals ze hebben gehandeld. Maar wat kan ik nu doen en wat kan ik eisen??? Wat is redelijk in zo'n geval. Want ik zal mijn schijf waarschijnlijk niet meer terug zien. (ik had wel een back-up gemaakt 2 weken voor de problemen)

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.