Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen

Wie is de volgende?

  •  
15-11-2024
  •  
leestijd 1 minuten
  •  
5265 keer bekeken
  •  
Online1722sm
Delen:

Praat mee

Onze spelregels.

Omschrijving *

Typ hier je reactie...


0/1500 Tekens
Bedankt voor je reactie! De redactie controleert of je bericht voldoet aan de spelregels. Het kan even duren voordat het zichtbaar is.

Reacties (5)

tenormin
tenormin
21 dec. 2020 - 11:18
Aan een ieder die hier "vragen stelt": KASSA beantwoord de vragen niet. Dus het heeft op deze site geen zin die hier te stellen. Dat kunt u dan beter vragen bij wie u verzekerd bent voor de Zorg.
Gerda habets
Gerda habets
21 dec. 2020 - 10:05
Wij zijn verzekerd bij Vgz en hebben de collectieve variant. Mijn vriend gaat ieder jaar voor de winter naar Spanje en komt dan rond Pasen weer terug. In september wilde hij vertrekken en ik rade hem aan om een Corona test te doen Wij hebben een Belgische dokter dus daar ging hij ook naar toe. Gelukkig was hij negatief. Toen hij de kosten van ik meen 103 euro indiende werdt er door Vgz gezegt dat die niet vergoed werden aangezien er geen verwijs brief was logisch want de dokter deed de test zelf. Nu krijg hij dit bedrag niet terug van de Vgz. Kan dit
corrievonk
corrievonk
21 dec. 2020 - 9:22
Duidelijk wat wel en niet vergoed wordt. Mijn vraag is: afgelopen jaar hebben we niet gebruik kunnen maken van zorgkosten, o.a fysiostherapie, pedicure etc. i.v.m. de coronavirus, maar toch wordt de premie met meer dan 100 euro per jaar verhoogd. Kan dit aan de orde gesteld worden?
Joke van der Klei
Joke van der Klei
18 dec. 2020 - 22:15
Dit jaar moest ik controle consults hebben bij drie specialisten. Deze zijn nu verplaatst naar 2021. Gaat dit ten koste van mij. Eigen risico?
Jokry
Jokry
18 dec. 2020 - 18:24
Mijn operatie is al 3x uitgesteld, dit loopt al vanaf september. Mijn eigen risico over 2020 heb ik volledig betaald. Als de operatie pas in 2021 wordt uitgevoerd, moet ik dan weer eigen risico betalen?
1 Reactie
Pharmacopolam Circumforaneum
Pharmacopolam Circumforaneum21 dec. 2020 - 10:59
Helaas wel, dat word nieuwe factuur, daarom word er nu veel uitgesteld en de €885 snel naar €385 door bepaalde personen!

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.

BNNVARA LogoWij zijn voor