“Musk, de man die een wastafel naar binnen droeg bij Twitter met de tekst 'let that sink in' – de slechtste woordgrap in de geschiedenis van megalomane mannen die denken dat ze grappig zijn – beweert dat links humor heeft gekaapt”, zegt Druktemaker Lisa Loeb in De Nieuws BV. “In deze omgekeerde wereld is wat Trump doet geen aanval op de persvrijheid, maar een zogenaamde ‘correctie’ van linkse onderdrukking.”
Lisa Loeb probeert in een paar zinnen mannen en rechts als afkeurenswaardig neer te zetten maar Iets is grappig of niet grappig maar humor is niet links of rechts
Niet alles is politiek en Lisa kan best grappig zijn maar is dat zeker niet altijd los van welke politieke richting dan ook.
Ik mag Musk (ook) niet, maar zó slecht is deze woordgrap toch niet?
(Of heeft dit (misschien) te maken met ‘Asperger’: zaken in eerste instantie letterlijk nemen en alleen als dat een vreemd resultaat oplevert naar een figuurlijke betekenis zoeken?)
Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.