Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen.

Juichen tot het pijn doet

08-07-2014
leestijd 1 minuten
76 keer bekeken
juichpijn300
Pijnlijke video: tientallen mensen liepen juichblessures op bij de spannende wedstrijden van het Nederlands elftal
Het Nederlandse wk-succes zorgt niet alleen voor volle kroegen, ook de spoedeisende hulp doet deze dagen goede zaken. Oranjefans presteren het namelijk om gewond te raken door excessief juichen. Tientallen mensen liepen reeds juichblessures op bij het kijken naar wedstrijden van het Nederlands elftal.
EenVandaag meldt hierover:
Zo is het bij Gelre Ziekenhuizen in Apeldoorn de laatste weken drukker op de spoedeisende hulp na een gewonnen wedstrijd van Oranje. Na de overwinning op Mexico zijn er in Apeldoorn alleen al vier mensen geopereerd aan hun achillespees omdat ze zo hard gejuicht hebben dat de pezen spontaan afgescheurd zijn. En ook de zenuwslopende wedstrijd tegen Costa Rica zorgde voor een aantal vervelende blessures.

Meer over:

leven, nieuws
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.

Al 100 jaar voor