Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen

Johnny de Mol staakt presentatie talkshow HLF8 na nieuwe beschuldiging

  •  
26-04-2022
  •  
leestijd 1 minuten
  •  
2419 keer bekeken
  •  
johnny

Presentator Johnny de Mol stopt met zijn talkshow HLF8 bij de commerciële omroep SBS6. Dat heeft hij zelf bekendgemaakt aan het einde van zijn programma. Zijn ex-partner heeft in 2020 aangifte tegen hem gedaan wegens mishandelingen die in 2015 zouden hebben plaatsgevonden. De vrouw deed aangifte nadat het geweld werd opgetekend in een boek over de mediafamilie waar de presentator deel van uit maakt. De Mol ontkent dat hij zich daar schuldig aan heeft gemaakt maar er is nu een nieuwe, anonieme beschuldiging bijgekomen. "En daardoor wordt het voor mij en de redactie nagenoeg onmogelijk om de zaak voort te zetten," aldus De Mol. 

Het is volgens de presentator onder deze omstandigheden voor hem niet meer mogelijk gasten te ontvangen en vrolijk programma te verzorgen, schrijft het Parool. Potentiële gasten lieten weten geen trek meer in deelname aan de show te hebben. Het programma wordt wel voortgezet maar met een andere presentator. De Mol zegt te hopen dat de waarheid boven tafel komt en zijn naam zal worden gezuiverd.

Delen:

Praat mee

Onze spelregels.

Omschrijving *

Typ hier je reactie...


0/1500 Tekens
Bedankt voor je reactie! De redactie controleert of je bericht voldoet aan de spelregels. Het kan even duren voordat het zichtbaar is.

Reacties (3)

Déjà vu
Déjà vu
27 apr. 2022 - 0:49
Hoe je het ook wendt of keert, de Molletjes zijn besmet!
1 Reactie
Zandb
Zandb27 apr. 2022 - 10:43
Al gezien Volgens u is het, hoe je het wendt of keert, verstandig om niet alleen Johnny maar de hele familie te mijden, want besmet. Ik kan niet zo snel iets anders bedenken, als het om 'besmet' gaat, dat je dergelijke mensen beter vermijdt. Ik heb geen idee waarom sommige mensen zo kritiekloos willen denken.
Ranonkel2
Ranonkel2
26 apr. 2022 - 21:44
Toch we een heel gevaarlijke ontwikkeling van de laatste jaren. Een vrouw roept iets en je word al zonder enige veroordeling gecanceld. Je kunt je als man onmogelijk verdedigen want het gaat puur om wat de vrouw zegt. Enig bewijs lijkt niet van belang te zijn. Laten we in dit soort gevallen het strafrechtelijk onderzoek afwachten voordat we iemand publiekelijk veroordelen...
4 Reacties
Mirzas
Mirzas27 apr. 2022 - 6:30
Hij cancelt zichzelf, uiteindelijk. En zijn deze ontwikkelingen echt zoveel gevaarlijker dan al die mannen die hun pootjes niet thuis kunnen houden? Want dat vind ik altijd zo gek aan dit populaire type reactie. Een vrouw die praat is kwalijker dan een man die overschrijdt.
Ranonkel2
Ranonkel227 apr. 2022 - 10:56
Mirza2, Het gevaarlijke is dat het onschuldig tot je schuld is bewezen volledig overboord word gegooid. Er word iets geroepen door een vrouw en je word al publiekelijk veroordeeld met alle verwoestende gevolgen van dien en of iemand echt schuldig is zien we later mischien nog wel een keer. Ook al word je vrijgesproken, de schade is vaak al aangericht. En eerherstel vaak niet meer mogelijk.
stokkickhuysen
stokkickhuysen28 apr. 2022 - 9:13
1: Dat 'onschuldig totdat' is een strafrechtelijke maat en dit gaat niet over strafrecht. 2: Johnny de Mol stopt zelf, hij wordt daar niet toe gedwongen Maar je weet meer dan ik: komt er een strafrechtelijk onderzoek dan? Meestal gaat dit toch de 'onvoldoende bewijs' route, en wordt er niet eens aan begonnen? Half off topic: een zaak waar wel aan begonnen is is Johnny Depp vs Amber Heard. Nu in volle gang, daar kun je aardig zien hoe beeldvorming over mensen wordt gemanipuleerd. Aanrader om eens op Youtube te kijken.
Paul Spijkers
Paul Spijkers30 apr. 2022 - 9:59
Mirzas "En zijn deze ontwikkelingen echt zoveel gevaarlijker dan al die mannen die hun pootjes niet thuis kunnen houden? " Natuurlijk niet. Maar het ene relativeert of vermindert het andere niet zo maar. Was dat maar zo. Dan was de nieuwe reukje van schandaal zonder bewijs cultuur het mischien waard. Maar sinds bewijs niet nodig is staat die cultuur apart van de misbruik cultuur an sich. Het gaat over de macht van meningen. Niet over die van feiten. Alsof een priester je tot bezeten van de duivel verklaart.
Thuiszitter
Thuiszitter
26 apr. 2022 - 19:33
Oh , Potentiële gasten lieten weten geen trek meer in deelname aan de show te hebben, oh.

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.

BNNVARA LogoWij zijn voor