Vanavond met Sophie: het kabinet-Schoof heeft te maken met het zoveelste hoofdpijndossier: stikstof. De serie ‘De restaurantmoord’ schijnt nieuw licht op de zaak. Zijn de daders wel de daders? En Loes Luca pleit voor ballroomdance, dus voetjes van de vloer!
Stikstofbeleid
Het kabinet Schoof struikelt van de ene naar de andere crisis. We hadden al asiel, geld, mest en klimaat en vandaag kwam daar nog maar eens een probleemdossier bij: stikstof. Volgens de rechter doet de Nederlandse staat te weinig om de stikstofdoelen te halen. Frans Timmermans, Elodie Verweij en Ger Koopmans schuiven aan.
De restaurantmoord
Boeten voor een brute moord die je hebt gepleegd. Het klinkt logisch. Maar wat als je beweert onschuldig te zijn? Het overkwam de ‘Zes van Breda’ nadat Oma Mok in 1993 in haar restaurant vermoord werd. De serie ‘De Restaurantmoord’ schijnt nieuw licht op de uitspraken in de zaak nu er nieuwe feiten op tafel liggen. Maker Joost van Wijk en advocaat Geert-Jan Knoops schuiven aan over de zaak.
Loes Luca pleit voor ballroomdance
De tijd dat de wals, de foxtrot en de quickstep tot ieders repertoire behoorden, ligt ver achter ons. Doodzonde, vindt Loes Luca. Hoog tijd dat dansles weer bij de standaardopvoeding gaat horen! Daarom houdt ze Danse maintenant-avonden en waagt ze zich weer op de dansvloer met de legendarische formatie Nénette et les Zézettes. Oftewel: voetjes van de vloer!
Vanavond om 22:09 op NPO 1!